Damian Gjiknuri termet politik! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Damian Gjiknuri termet politik!

Damian Gjiknuri ka deklaruar në mbledhjen e komisionit të ligjeve, se ndryshimet kushtetuese shkaktuan një tërmet politik. Kjo thënie e tij ka shkaktuar të qeshura te kolegët, për shkak, se në përgjimet e Bild ishte pikërisht Gjiknuri, që quante tërmet rezultatin dhe votat e PS-së në Dibër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *