Covid-19/ Burgu i Rrogozhinës, juristi dyshohet per koronavirus ,drejtori ne karantine. – Stop
Të Gjitha

Covid-19/ Burgu i Rrogozhinës, juristi dyshohet per koronavirus ,drejtori ne karantine.

Juristi i burgut të Rrogozhinës dyshohet të jetë prekur nga COVID 19. Lajmi ka qarkulluar në rrjetet sociale dhe media, por drejtori i burgut të Rrogozhinës, Agim Tafa nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Dyshimet se kjo mund të jetë e vërtetë i konfirmon fakti që vetë drejtori dhe dy punonjës, juristi në fjalë dhe një tjetër janë futur në karantinë.

“Nuk mund të jap asnjë informacion. Drejtojuni Drejtorisë së Përgjithshme të Burgjeve. Unë jam në karantinë bashkë me dy punonjës”,- tha Tafa.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *