Cerrik/ Urdhri i stomatologut: dentistja t’i perfundoje dhembet pacientes! – Stop – 20 Tetor 2020 – Stop
Të Gjitha

Cerrik/ Urdhri i stomatologut: dentistja t’i perfundoje dhembet pacientes! – Stop – 20 Tetor 2020

Pas qytetares, edhe gazetarja e emisionit “Stop” intersohet pranë klinikës “T3” në Cërrik, për dhëmbët e qytetares Griselda Culi. Sërish e njëjta përgjigje: punimet nuk vazhdojnë, për arsye thashethemesh. Në këtë pikë iu drejtuam Urdhrit të Stomatologut për zonën Elbasan-Korcë, ku pas mbedhjes së kryesisë për të shqyrtuar rastin,u thirr edhe dentistja dhe u vendos, që të vazhdojë mjekimi për pacienten. Në fund të procedurës, USSH do të bëjë dhe kontroll për cilësinë e punës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *