Boris Johnson bëhet baba për herë të shtatë – Stop
Bota, Të Gjitha

Boris Johnson bëhet baba për herë të shtatë

Carrie, ka sjellë sot në jetë fëmijën e shtatë të Johnson dhe foshnja është vajzë.

Kryeministri dhe zonja Johnson janë të lumtur të njoftojnë lindjen e një vajze të shëndetshme në një spital në Londër sot. Edhe nëna edhe vajza ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore. Çifti dëshiron të falënderojë ekipin e shkëlqyer të maternitetit të NHS për të gjithë kujdesin dhe mbështetjen e tyre”, tha në një deklaratë një zëdhënëse e çiftit.

Fëmija i parë i çiftit, Ëilfred, lindi në prill 2020.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *