Basha i dedikon këngë Edi Ramës/ Meta lajmëron një portal presidencial-Stop-25 Shkurt 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Basha i dedikon këngë Edi Ramës/ Meta lajmëron një portal presidencial-Stop-25 Shkurt 2021

Mbrëmë në mesnatë ka përfunduar afati i regjistrimit të koalicioneve për zgjedhjet e 25 prillit. PD-ja u regjistrua në një koalicion me 13 parti parti të tjera, por në njoftimin për shtyp fjala “aleancë” është shkruar “Alenaca”.Kreu demokrat Lulzim Basha i është drejtuar rivalit politik, kryeministrit Edi Rama me vargjet e një kënge të Dua Lipës, ku flitet për një histori dashurie të marrë fund: bëmë aq sa mundëm, ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja.Presidenti Meta ka paralajmëruar hapjen e një portali presidencial, për ankesat dhe presionet, që mund të bëhen për zgjedhjet e 25 prillit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *