Basha fushate me darken e Dubait apo perpjekje per pazarin e radhes?!-Stop-14 Janar 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Basha fushate me darken e Dubait apo perpjekje per pazarin e radhes?!-Stop-14 Janar 2021

Prej disa ditësh opozita dhe kreu i saj Lulzim Basha janë marrë me darkën e disa ministrave dhe biznesmenëve në Dubai, duke trilluar madje edhe cmimet e restorantit atje.Vec problemit, që Basha ka me shifrat,duket, se opozita po përdor tezën e gabuar për fushatë elektorale, tre muaj para zgjedhjeve të përgjithshme të 25 prillit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *