Basha drekon me punonjesit, ve ne levizje nismen “po te degjoj”. – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Basha drekon me punonjesit, ve ne levizje nismen “po te degjoj”.


Kreu demokrat Lulzim Basha ishte së fundi në Elbasan në kuadër të fushatës “po të dëgjoj”.Basha u ul për drekë me disa punëtorë dhe konsumoi fasule me ta.Ai foli edhe për situatën ekonomike dhe punët, që pretendon të bëjë, kur të vijë në pushtet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *