Basha: Boll akuzuat njerëzit për të keqen që ka plasur kudo! Peshku qelbet nga koka – Stop
Lajme, Të Gjitha

Basha: Boll akuzuat njerëzit për të keqen që ka plasur kudo! Peshku qelbet nga koka

TIRANË

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sërish për situatën e rendit dhe sigurisë në vend. Basha shkruan në “Twitter” se e keqja ka plasur kudo dhe se është pasojë e modelit që sundon vendin.

“Trushpëlarë, apologjistë me apo pa qira: boll akuzuat njerëzit për të keqen që ka plasur kudo! Është vetëm pasojë e modelit që sundon vendin! Peshku qelbet nga koka!”, shkruan kreu i PD.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *