Aksident në Tiranë, kalon me semafor të kuq, përplas këmbësoren e 2 mjete – Stop
Të Gjitha

Aksident në Tiranë, kalon me semafor të kuq, përplas këmbësoren e 2 mjete

Një aksident rrugor është regjistruar këtë të dielë rreth orës 14:45, tek 21-Dhjetori. Policia bën me dije se një mjeti me drejtues G. M., duke transportuar një shtetas të sëmurë për në spital, ka vazhduar lëvizjen me semafor të kuq, dhe ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. M., 23 vjeçe dhe dy mjete.. Si pasojë e përplasjes këmbësorja është transportuar për në spital.

“Me datë 27.06.2021, rreth orës 14:45, tek 21-Dhjetori, mjeti me drejtues G. M., duke transportuar një shtetas të sëmurë për në spital, ka vazhduar lëvizjen me semafor të kuq, dhe ka aksidentuar këmbësoren shtetasen A. M., 23 vjeçe dhe dy mjete. Si pasojë është dëmtuar këmbësorja shtetasja A. M., 23 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *