Ambasadoret “zbarkojne” ne seline e PD-se, Yuri Kim dhe diplomatet takojne Bashen – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Ambasadoret “zbarkojne” ne seline e PD-se, Yuri Kim dhe diplomatet takojne Bashen

Pasi dje Sali Berisha mbështetës të tij mësynë në selinë e PD-së, për të marrë drejtimin e partisë, një gjë e tillë u përsërit sot nga ambasadorë. Përfaqësuesit diplomatikë të SHBA, BE, Anglisë, Gjermanisë e Francës, qëndruan për rreth 75 minuta në selinë blu.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *