77 vjetori i clirimit te Tiranes, humor dhe nostalgji-Stop-18 Nentor 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

77 vjetori i clirimit te Tiranes, humor dhe nostalgji-Stop-18 Nentor 2021

Dje është përkujtuar 77 vjetori i clirimit të Tiranës dhe ne sjellim atmosferë dhe intervista për këtë ngjarje historike.Nuk mungojnë batutat plot humor të qytetarëve të kryeqytetit për këtë datë, por edhe nderimi për dëshmorët e luftës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *