72-vjeçari lyen me benzinë dhe i vë zjarrin gruas së tij – Stop
Lajme, Të Gjitha

72-vjeçari lyen me benzinë dhe i vë zjarrin gruas së tij

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Gjirokastër. Një 72-vjeçar i ka vënë zjarrin bashkëshorten së tij, e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën.

I moshuari është identifikuar me iniciale P.J., banues në fshatin Këllëz. 72-vjeçari për motive të dobëta ka djegur me benzinë bashkëshorten e tij, e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për Veprime të mëtejshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *