6 vjet sorollatje për statusin e paraplegjikut, Stop zgjidh problemin e qytetarit 15 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

6 vjet sorollatje për statusin e paraplegjikut, Stop zgjidh problemin e qytetarit 15 qershor 2018

Bajram Shkreta, dikur shofer në TVSH, tregon, sesi u diagnostikua rastësisht me diabet.Për shkak të agravimit të sëmundjes, është detyruar të presë të dyja këmbët.Por si të mos i mjaftonte fatkeqësia e tij, prej 6 vjetësh endet për të marrë statusin e paraplegjikut.Gazetari i emisionit “Stop” shkoi pranë KMCAP-it dhe gjithë zyrave të nevojshme dhe atë nuk bëri dot zoti Shkreta, e zgjidhi “Stop” në pak ditë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *