Festa e Bajramit, Stop dhe Albtelekom ndihmojnë familjet në nevojë 15 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Festa e Bajramit, Stop dhe Albtelekom ndihmojnë familjet në nevojë 15 qershor 2018

Me rastin e ditës së Bajramit,Albetelekom ka shpërndarë ndihma për familjet në nevojë. Familja Hatiaj në Arapaj të Fierit, familja e Periklie Potjas në Qerret të Durrësit, familja Vojdulla në Qerret, familja e Gëzim Ndoit në Qerret dhe e Suzana Dakavellit në Shijak, u bënë përfituese të ndihmave të kompanisë Albtelekom.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *