31 dhjetor 2019-31 dhjetor 2020 / Rama neper rruge per Stop. – Stop
Të Gjitha

31 dhjetor 2019-31 dhjetor 2020 / Rama neper rruge per Stop.

Gazetari i “Stop” është futur sërish nën petkun e kryeministrit në këto ditë të festave dhe ka krijuar situata plot humor me qytetarët e kryeqytetit.Klintoni ka qenë edhe në tregun e gjelave të detit dhe sjell atmosferën e vakët të këtij fundviti.Në 31 dhjetor të një viti më parë gazetari ynë realizoi sërish rolin e shefit të qeverisë, duke imituar batutat e këtij të fundit në takimet më qytetarët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *