Tragjike në Tiranë/ Vriten dy motra, 59-vjeçari qëlloi gjatë një konflikti të çastit bashkëjetuesen dhe motrën. – Stop
Lajme, Të Gjitha

Tragjike në Tiranë/ Vriten dy motra, 59-vjeçari qëlloi gjatë një konflikti të çastit bashkëjetuesen dhe motrën.

TIRANË

Tronditet kryeqyteti. Vriten me automatik dy motra në zonën e “Astirit”. Mësohet se autori i identifikuar si Përparim Ademi, shtetas maqedonas ka qëlluar me armë bashkëjetuesen e tij dhe më pas dhe motrën e saj, duke i lënë të vdekura në vend. Viktimat janë me inicialet K.B. dhe ZH.M.

Dyshohet se pas krimit, autori ka plagosur d dhe veten por është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia ka nisur hetimet, teksa ka ngritur postblloqe dhe pika të shumta kontrolli për kapjen e autorit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *