Zjarr në një sipërfaqe me ullinj në fshatin Bestrovë të Vlorës, dyshohet e qëllimshme – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Zjarr në një sipërfaqe me ullinj në fshatin Bestrovë të Vlorës, dyshohet e qëllimshme

Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe toke në Bestrovë, njësia qendër në Vlorë.

Zjarri ka përfshirë një sipërfaqe me ullinj dhe pemëtari. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca zjarrfikësve dhe flakët po shuhen me shkurre.

Kjo është hera e dytë që ka rënë zjarr në këtë sipërfaqe dhe nga çfarë raportohet paraprakisht zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *