Vrau Klodian Rashën, Gjykata jep arrest me burg për efektivin e Policisë. – Stop
Lajme, Të Gjitha

Vrau Klodian Rashën, Gjykata jep arrest me burg për efektivin e Policisë.

Tirana

Gjykata ka dhenë arrest me burg për efektikvin e policisë,N.H, i cili vrau 25-vjeçarin Klodian Rasha.

Dy ditë më parë në orën policore në mesnatë,polici i shqiponjave,N.H qëlloi për vdekje dy herë të riun Klodian Rasha.Pas kësaj ngjarje një valë protestash ka shpërthyer në Tiranë dhe në disa qytete të tjera të Shqipërisë.

Madje kjo ngjarje ka sjellë edhe dorëheqjen e ministrit të brëndshëm,Sandër Lleshaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *