Vrau ish-dhëndrin në lokal pas sherrit për divorcin, arrestohet autori i dyshuar – Stop
Lajme, Të Gjitha

Vrau ish-dhëndrin në lokal pas sherrit për divorcin, arrestohet autori i dyshuar

Arrestohet autori i dyshuar për vrasjen e ish-dhëndrit të tij sot në Tiranë dhe plagosjen e avokatit Adriatik Cama. Bëhet fjalë për Mexhit Picari.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *