Vidhte kabujt elektrikë në rrugët e Durrësit, arrestohet i riu – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Vidhte kabujt elektrikë në rrugët e Durrësit, arrestohet i riu

Policia e Durrësit ka arrestuar një 30-vjeçar, pasi vidhte kabujt elektrikë të ndriçimit të qytetit, duke lënë qytetarët dhe pushuesit pa energji elektrike.

Në prangat e policisë ka rënë E.R, 34-vjeç, i cili këpuste kabujt elktrikë nga shtyllat e ndriçimit të rrugëve të qytetit të Durrësit dhe i merre me vete.

Në bashkëpunim me Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës, vijon puna për dokumentimin e plotë të vjedhjeve të tjera të kryera nga ky shtetas.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *