Video/ Sorra boshtatis koshin e plehrave. – Stop
KLIPET

Video/ Sorra boshtatis koshin e plehrave.

Një sorrë ka hyrë në koshin e plehrave dhe nuk gjen paqe, derisa nxjerr të gjitha mbeturinat nga koshi. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *