Video/ Ngacmoi seksualisht nxënësen në Fier, Gjykata merr vendimin për mësuesin ‘zhigolo’.

Agron Bego profesori i kantos ne Shkollen e Mesme Artistike “Jakov Xoxa” ne Fier ka dale sot para togave te zeza.

Ai eshte arrestuar me akuzen per ngacmim seksual te nxeneses se kesaj shkolle e cila e ka denoncuar me ane te nje video ne nje emision investigativ.

Gjykata e rrethit Gjyqësor Fier e kryesuar nga Gjyqtare Igerta Hysi dhe Prokuror Ervisa Hyka ne fund te shqyrtimit trupi gjykues ka vendosur Masen e vlerësimit arrest me burg per 63 vjecarin Agron Bego profesor kanto ne liceun artistik ne Fier.

Të Fundit