Video/ Jeta e dyfishte: Te martuar e me femije kerkojne seks te liqeni-Stop-2 Nentor 2021 – Stop
KAMERA E FSHEHTE, Të Gjitha

Video/ Jeta e dyfishte: Te martuar e me femije kerkojne seks te liqeni-Stop-2 Nentor 2021

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” regjistroi disa biseda, të cilat shkojnë deri në agresion seksual, nga të panjohurit me prirje homoseksuale në zonën e Liqenit.Disa prej tyre tregojnë, se e kanë bërë shpesh këtë gjë, madje edhe me adoleshentë.Gjatë “gjuetisë” për prenë e rradhës, ata tregojnë se e frekuentojnë gjithmonë këtë zonë dhe thonë, se në jetën e përditshme janë edhe të martuar e me fëmijë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *