VIDEO/ I riu bie nga kati i 9 mbi makinë, ngrihet dhe pyet: Çfarë ndodhi – Stop
Bota, Të Gjitha

VIDEO/ I riu bie nga kati i 9 mbi makinë, ngrihet dhe pyet: Çfarë ndodhi

Një i ri është rrëzuar nga një ndërtesë nëntë katëshe në New Jersey, dhe ka përfunduar mbi një BMW duke mbijetuar mrekullisht.

31-vjeçari u rrëzua në orën 10:20 të mëngjesit të së Mërkurës, pastaj u ngrit dhe pyeti: “Çfarë ndodhi?”

Kështu është shprehur Christina Smith, 21 vjeç , një nga personat e pranishëm në vendngjarje, për New York Post.

“Dëgjova një zhurmë të madhe dhe nuk mendova se ishte një person në fillim,” tha Smith. “Dritarja e pasme e makinës ishte thyer. Pastaj djali filloi të bërtiste. Krahu i tij ishte i lënduar. ”

“Unë isha duke thënë:” Oh Zoti im! “U trondita. Ishte sikur të shihje një film”, tha Smith, e cili punon aty pranë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *