Video/Deputetja bëhet meme, ngatërron “Green Passin” me “Green Prasin” – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Video/Deputetja bëhet meme, ngatërron “Green Passin” me “Green Prasin”

Deputetja e Partisë Socialiste dhe kryetarja e Komisionit të Ligjeve, Klotilda Bushka teksa ishte përfshirë në një debat me deputetët e Partisë Demokratike ka ngatërruar edhe “Green Pass”-in me “Green Prasin”

Tema e debatit ishte vendosja e vaksinimit me detyrim në vendin tonë, ashtu siç kanë bërë edhe vendet evropiane.

“Nuk hipën në tren, nuk përdor transport publik, nuk hy në restorante e bare pa paraqitur “Green Prasin”, dy vaksina të bëra”-dëgjohet të thotë deputetja e PS në videon e mëposhtme

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *