Vëllezërit Balla mahnitin “America’s Got Talent”,juria e publiku ngrihen në këmbë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Vëllezërit Balla mahnitin “America’s Got Talent”,juria e publiku ngrihen në këmbë

Dy vëllezër shqiptarë janë bërë pjesë e një prej spektakleve më të njohura në botë. Artan dhe Arnold Balla ishin pjesë e “America’s Got Talent”.

Në një performancë disa minutëshe, ata treguan aftësinë e tyre akrobatike.

Ashtu siç do të mund të shihni edhe në videon e bërë publike në kanalin “YouTube”, vëllezërit Balla kanë mahnitur jurinë me performancën dhe talentin e tyre.

Duhet thënë se juria e përbërë nga Simon Cowell, Heidi Klum dhe Sofia Vergara mbeti gojëhapur, ndërsa publiku i mbështeti vëllezërit Balla me duartrokitje dhe brohoritma.

Heidi Klum u shpreh se nuk kishte parë kurrë një performancë të tillë, ndërsa Sofia Vegara tha se shfaqja ishte mahnitëse.

I vetmi që pati një kritikë ishte Simon Cowell dhe ajo kishte të bënte me topat portokalli që djemtë shqiptarë përdorën gjatë performancës së tyre.

Ndërsa në fund gjithçka u mbyll më së miri, ku dy vëllezërit Balla morën 3 “PO” nga juria dhe gjithë mbështetjen e publikut amerikan.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *