Vajza e së ndjerës/ Përjetova humbjen e nënës për herë të dytë – Stop
KLIPET

Vajza e së ndjerës/ Përjetova humbjen e nënës për herë të dytë

Rasti i sanitares së spitalit “Shefqet Ndroqi”, Tire Alldervishi, që merrte para nga vajza e një pacienteje, për t’i shërbyer të sëmurës, bëri bujë në mediat shqiptare. “Stop” transmetoi dje dhe mesazhet e të ndjerës, që i përgjërohej Tires për bukë e ujë, pasi kishte bërë edhe insulinën.Në fund të mesazheve, e ndjera e pashpresë i kërkonte Tires, ta vriste. Vajza, që humbi nënën në betejën me Covid, tregon, sesi i gjeti mesazhet dhe si u ndje pas leximit të vuajtjes së nënës së saj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *