U tha se i kanë vjedhur shtëpinë në Lalëz, reagon Kraja: Lajm i sajuar për të goditur SPAK – Stop
Lajme, Të Gjitha

U tha se i kanë vjedhur shtëpinë në Lalëz, reagon Kraja: Lajm i sajuar për të goditur SPAK

Kreu i Strukturës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK), Arben Kraja hedh poshtë lajmet se banesa e tij ka rënë pre e hajdutëve.

Ditën e djeshme, portali “Albanian Post” raportoi se në Lalëz ishin vjedhur 7 shtëpi, mes tyre ajo e kreut të SPAK, Arben Kraja.

Por ky i fundit ka thënë se lajmi është i rremë dhe është sajuar për të goditur integritetin e SPAK dhe institucionet e drejtësisë së re.

Policia konfirmon se nuk ka patur asnjë vjedhje gjatë ditëve të fundit në zonën e pretenduar nga lajmi që u përhap në media.

“Ju garantoj se SPAK nuk do të ndikohet nga Fake Neës. Nuk më është vjedhur banesa as këto ditë, as më herët”, u shpreh Kraja.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *