“Ti je gjerman hileqar, na ke lene kaq vite ne konfuzion” – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Ti je gjerman hileqar, na ke lene kaq vite ne konfuzion”

Të dielën ishte festa e pavarësisë, ndërsa dje dita e clirimit. Qysh nga rënia e komunizmit, në Shqipëri ka gëluar debati i datave, sidomos për clirimin dhe ikjen e gjermanit të fundit.Ne kemi dalë në rrugët e sheshet e kryeqytetit dhe kemi intervistuar qytetarët për të dyja këto data të rëndësishme të historisë së Shqipërisë dhe sjellim një material plot humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *