“T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë” Basha dedikim romantik Ramës

Kreu demokrat Lulzim Basha i është drejtuar rivalit politik, kryeministrit Edi Rama me vargjet e një kënge të Dua Lipës, ku flitet për një histori dashurie të marrë fund: bëmë aq sa mundëm, ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja.

Të Fundit