“Tërheqëse për syrin mafioz”, lidhjet e politikës shqiptare me Ndraghetën – Stop
KLIPET

“Tërheqëse për syrin mafioz”, lidhjet e politikës shqiptare me Ndraghetën

Ditët e fundit në media është debatuar për disa përgjime, që pretendojnë për lidhje të organizatës mafioze italiane Ndragheta me biznesmenë e politikanë shqiptarë. Klintoni u është drejtuar qytetarëve për këtë debat dhe nuk mungojnë përgjigjet e forta dhe ato me ironi e humor për këtë situatë të përsëritur me politikën shqiptare.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *