Terapia e zemëratës, qytetarët qëllojnë me vezë e domate 18 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Terapia e zemëratës, qytetarët qëllojnë me vezë e domate 18 qershor 2018


Disa ditë më parë kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj,u qëllua me vezë, ndërsa hynte në një takim me aktorët e teatrit kombëtar. Kohë më parë edhe kryeministri Rama dhe ish-ministri Beqaj kishin rënë viktima të të njejtit akt. Renaldo improvizon një situatë të ngjashme dhe qytetarët “shfryjnë” zemëratën mbi pushtetarët me produkte ushqimore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *