Telefonata me kryeministrin dhe përgjigja: u enjtsh në by…?! 5 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Telefonata me kryeministrin dhe përgjigja: u enjtsh në by…?! 5 qershor 2018

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka kërkuar në gjykatë pagesat për kohën, kur ishte deputete e PD-së dhe bashkë me kolegët e saj, kishte bojkotuar punimet, për shkak të goditjes së Gent Strazimirit.Por “Stop” sjell disa raste nga viti 2009 dhe 2010, kur opozita socialiste bojkotonte kuvendin dhe Topalli shprehej, se nuk i takonin dietat e pagesat.Renaldo ka telefonuar kryeministrin Rama, për t’i komunikuar një shqetësim të popullit, në kuadër të turit të llogaridhënies, por shefi i qeverisë i është përgjigjur vrazhdë, duke kërkuar ta harrojë numrin e tij të telefonit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *