Takimet e Ramës e Bashës/ Figurantë apo elektorat?-Stop-11 Mars 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Takimet e Ramës e Bashës/ Figurantë apo elektorat?-Stop-11 Mars 2021

Fushata elektorale nuk ka nisur plotësisht, por takimet me elektoratin janë shtuar cdo ditë. Bie në sy fakti, se në cdo takim të Ramës ka vetëm qytetarë, që e duan dhe e lavdërojnë. E njëjta gjë ndodh në kampin tjetër.Qytetarët i ankohen Bashës për qeverisjen dhe e shohin atë si shpresë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *