Stop – ZA Gramsh, cerdhe korrupsioni, kap dhe drejtësinë e kalbur të Elbasanit 19 qershor 2018 – Stop
KLIPET

Stop – ZA Gramsh, cerdhe korrupsioni, kap dhe drejtësinë e kalbur të Elbasanit 19 qershor 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *