Stop – “Termeti” i Gjinkurit dhe poezia e Lefter Maliqit! (19 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – “Termeti” i Gjinkurit dhe poezia e Lefter Maliqit! (19 shtator 2019)

Ish ministri Damian Gjiknuri, njëherësh bashkëkryetar i komisionit parlamentar të reformës zgjedhore deklaroi sot, se është i gatshëm të tërhiqet, nëse PD-ja e njeh këtë komision. Nga ana tjetër, në foltoren e parlamentit, deputeti Lefter Maliqi, recitoi vargje, që sipas tij i shkojnë përshtat këtij kuvendi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *