Stop – Targa e falsifikuar dhe odiseja e qytetarit me gjobat arbitrare. 6 mars 2018 – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *