Stop – “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” janë ndalur në Pezë 2 nëntor 2018 – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

Stop – “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” janë ndalur në Pezë 2 nëntor 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *