Stop-Stadiumi i Prrenjasit, mendohet per fituesin e projektit jo per pronaret e tokes! (12 shkurt 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop-Stadiumi i Prrenjasit, mendohet per fituesin e projektit jo per pronaret e tokes! (12 shkurt 2019)

Kryetarja e bashkisë, Majlinda Rira, pas këmbënguljes së gazetares së emisionit “Stop” e pret grupin tonë të xhirimit dhe thotë, se stadiumi i ri, ka qenë premtimi i saj elektoral. Nga ana tjetër duket se investitori “ka harruar” të shpronesoje pronarët. Por nuk ka bërë të njëjtën gjë me fituesin e tenderit, të cilin e ka përcaktuar qysh në përcaktimin e kritereve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *