Stop – Solidariteti/Ndihma per te pamundurit e katergorite ne nevoje! (15 maj 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Solidariteti/Ndihma per te pamundurit e katergorite ne nevoje! (15 maj 2020)

Stop në bashkëpunim me ICC ALBANIA dhe Arkivin Dixhital Elbasan janë ndalur në Belsh, për të shpërndarë pako për 30 familje, që jetojnë në cadra pas tërmetit të 26 nëntorit.Ndërsa në bashkëpunim me International Cooperative Centër kemi ndihmuar 20 familje në Peqin.Fondacioni Firdeus në bashkëpunim me emisionin Stop kanë ndihmuar me ushqime 4 familje, që kishin një pjesëtar të sëmurë.Po kështu lokali Mabel në rrugën “Xhanfize Keko” dhe pronari i tij, Taulant Coku, tregon, se ka menduar, që nëpërmjet emisionit Stop, të dhurojë disa pako ushqimore për familjet në nevojë.në u ndalëm në fshatin Prush të Tiranës, për të shpërndarë këto pako ushqimesh.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *