Stop – Sarandë, juriste e portit dhe avokate, si e shkel ligjin funksionarja.20 mars 2018 – Stop
KLIPET

Stop – Sarandë, juriste e portit dhe avokate, si e shkel ligjin funksionarja.20 mars 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *