Stop- Rradhe ne ambasaden shqiptare ne Athine.(03.04.2019) – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop- Rradhe ne ambasaden shqiptare ne Athine.(03.04.2019)

Në ambasadën shqiptare në Athinë, rradhët janë të gjata dhe emigrantët duhet të humbin kohë, për të mbaruar punë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *