Stop-Rama merr detyrën e ministrit të jashtëm nga Bushati e ia dorëzon Cakajt! (23.01.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Rama merr detyrën e ministrit të jashtëm nga Bushati e ia dorëzon Cakajt! (23.01.2019)

Kryeministri Rama mori sot detyrën e ministrit të jashtëm nga Ditmir Bushati dhe ia delegoi atë zëvendësministrit në detyrë Gent Cakaj. Ky i fundit, shprehu mirënjohjen ndaj kryeministri për besimin, megjithë moshën e tij të re, për të cilën u refuzua nga presidenti dhe kritikua në media.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *