Stop-Rama-Dako dhe justifikimi “copy paste” për përgjimet e “Bild”.(07.06.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Rama-Dako dhe justifikimi “copy paste” për përgjimet e “Bild”.(07.06.2019)


Mbrëmë kryeministri Rama dhe kreu i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako, u përgjigjën njësoj, lidhur me përgjimet e publikuara, ku Dako kishte komunikuar me eksponentë të bandës së Avdylajve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *