Stop – QSUT, paguan tarifë parkimi, s’ke ku parkon dhe përfundon mbi trotuar – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – QSUT, paguan tarifë parkimi, s’ke ku parkon dhe përfundon mbi trotuar

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *