Stop – Qiraxhiu i grabit dyqanin pronares, dhunon atë dhe përmbaruesin privat. 16 maj 2018 – Stop
KLIPET

Stop – Qiraxhiu i grabit dyqanin pronares, dhunon atë dhe përmbaruesin privat. 16 maj 2018

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *