Stop-Persona me uniforme policie e targa anlgeze ndalojne qytetarin!(11.07.2019)

Sot u mblodh për herë të parë komisioni hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.KQZ është mbledhur sërish, për të shqyrtuar ankimimet për procesin zgjedhor, ku bien në sy ankesat e PD-së, megjithëse kjo e fundit nuk e njeh procesin zgjedhor të 30 qershorit.Një qytetar ka sjellë një video në “Stop” , ku debaton me persona me uniformë policie. Këta të fundit janë me makinë me targa angleze dhe i bëjnë me drita qytetarit, që të ndalojë.Më pas transmetojmë një video, ku kamerat e sigurisë, tregojnë, sesi është vjedhur një bicikletë nga një qytetar.

Të Fundit