Stop – Paskuqan, pa shtëpi dhe në mjerim, Stop dhe Fundjava në familjen Buci. 8 mars 2018 – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *