Stop – Pamjet e rralla, kur Lulzim Basha vinte ne Tirane me hetuesit e Hages! (17 prill 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Pamjet e rralla, kur Lulzim Basha vinte ne Tirane me hetuesit e Hages! (17 prill 2019)

Nënkryetari demokrat Edmond Spaho ka bërë një status, ku shprehet, se holandezët do ia hanë kokën Ramës dhe përmendi mes holandezëve skuadrën e Ajaksit, parlamentin holandez, që votoi kthimin e vizave për Shqipërinë dhe Lulzim Bashën.Emisioni “Stop” sjell pamje të rralla, të majit të vitit 1999, kur Lulzim Basha vinte në Shqipëri me hetuesit e Hagës, në pozicionin e përkthyesit, për të dokumentuar krimet e luftës të serbëve ndaj popullsisë kosovare.Arta Dade është shprehur në një intervistë televizive, se socialistët duhet të heqin Edi Ramën dhe të gjejnë një kryeministër më të pranueshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *