Stop-Opozita kthehet në parlament dhe godet kryeministrin me vezë! (20.12.2018)


Emisioni Stop 20 dhjetor 2018, TV Klan, Saimir Kodra, Gentian Zenelaj, Rama qëllohet me vezë në parlament,deputeti i PD qëllon Ramën me vezë, Endri Hasa qëllon Ramën me vezë, vezë në parlament, Monika Kryemadhi si partizanët me gjermanët, taktika e sulmit e Monika Kryemadhit, PD për unazën e re, Edmond Bego, bllofi i PD me unazën e re, biznesmeni Bego në unazën e re, Ajet Ramcaj, Alsion Albania, fotoja e kreut demokrat, Kamil Ekim Alptekin, fotoja e Bashës me të kërkuarin nga drejtësia amerikane.

Të Fundit